Info ja kontakt

Tasuta Asjade Pood on e-pood, kus suurem osa asju ei maksa midagi, ehk on tasuta, ülejäänud tooted on aga väga hea hinnaga, ehk tavahinnast 50-90% soodsamad. Pakume peamiselt Euroopa erinevate jaemüügikettide laojääke, samuti kasutatud kaupa, mis pärineb peamiselt Skandinaaviamaadest või on meile heade Eesti inimeste poolt edasi jagamiseks antud/saadetud.

Kasutatud kauba korral võib esineda väiksemaid määrdumisi ja defekte. Suuremad, silma hakkavad defektid oleme toote kirjeldusse ka kirja pannud.

Uued tooted on enamasti originaalpakendis, kasutamata ja ilma defektideta, kui tootekirjelduses ei ole märgitud teisiti. Kuna aga pakume suures osas ka jaemüügikettide laojääke, võib mõnel tootel siiski puududa pakend või on pakend kahjustunud.

TASUTA KAUBAST

Suur osa kaupu on meil tasuta. Tasuta saab nii uusi kui kasutatud tooteid. Ühes tellimuses on korraga võimalik tellida kuni 10 tasuta toodet (seda jätkusuutlikkuse huvides ning ka selleks, et ei toimuks massilist edasimüümist). Meie eesmärk on pakkuda tasuta kaupu otse inimestele, kes neid vajavad või soovivad, mitte edasi müümiseks ega jagamiseks.

TARNEST JA JÄRGITULEMISEST

Saadame kõik tellimused kas pakiautomaati (3€/tellimus) või kulleriga (7€/tellimus). Kui tellimuses on tooteid 20€ või suurema summa eest, on tarne pakiautomaati tasuta. Tellimused jõuavad kohale üldjuhul ühe nädala jooksul pärast makse laekumist meie pangakontole.

Kui teil on lühikese aja jooksul kaks või enam tellimust, on meil õigus panna tellitud tooted ühte pakki ja saata korraga. Üle jäänud postikulu kasutatakse meie FB grupis mängude ja loosimiste auhinnafondis.

Kaubale on võimalik ka ise meie lattu järgi tulla. Asume Tootsi alevis Pärnumaal. Ise järgi tulemise soovi korral valige tarneviisiks “Tulen ise järgi Tootsi alevisse”. Kui teie tellimus on täidetud, võtame teiega ise ühendust ja lepime järgitulemise aja kokku. Ise järgi tulles postikulu loomulikult ei lisandu. Jätkusuutlikkuse huvides väljastame kohapeal ühele tellijale ühes päevas kuni 10 tasuta toodet.

ANNA VÕI MÜÜ MEILE OMA ÜLEARUSED ASJAD

Meile võib ka anda asju, mida sa ise enam ei kasuta, ükskõik kas uusi või teise ringi kaupa. Samuti võib pakkuda müügiks suuremates kogustes laojääke ja pankrotivara (eelistatavalt uut kaupa). Võtame vastu kõike, välja arvatud mööblit ja väga suuremõõtmelisi esemeid. Infot saab meili teel info@tasutaasjadepood.ee